Filip Piotr Praski

rocznik ’86

Filip Praski - o mnie

Cześć! Z tej strony Filip Piotr Praski – rocznik ’86. Kilka słów o mnie… W 2010 roku uzyskałem tytuł magistra po ukończeniu kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna ze specjalizacją Agent Medialny. Przez siedem lat pracowałem jako czynny dziennikarz – najpierw w lokalnych gazetach, a następnie w Polskim Radiu Zachód oraz Radiu Gorzów. Jednocześnie cały czas rozwijałem umiejętności związane z dziedzinami marketingu internetowego, copywritingu oraz pozycjonowania i optymalizacji w sieci. Od wielu lat bacznie obserwuję i zgłębiam również tematykę mediów społecznościowych, które są moim „konikiem”. W wolnych chwilach bloguję i piszę opowiadania. Prowadzę między innymi blog o muzyce alternatywnej Radio Cykcyk. Pasjonuję się popkulturą, sportami walki, żużlem, zdrowym odżywianiem i sztuką tatuażu. Wegetarianin i stuprocentowy kociarz – mam dwa!

Znam zasady oraz tajniki pozycjonowania i optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych. Moja mocna strona to również pisanie (w różnych formach – posiadam pełen warsztat dziennikarskich umiejętności) i SEO copywriting. Mogę zbudować i poprowadzić Ci stronę w systemie WordPress lub sklep na platformie sprzedażowej Selly. 

W zakresie pozycjonowania, optymalizacji, tworzenia tekstów promocyjnych i działań marketingowych oraz prowadzenia profili social media, współpracowałem lub współpracuję między innymi z Klubem Sportowym Stal Gorzów (najbardziej utytułowanym klubem żużlowym w Polsce), Festiwalem Muzyki i Sztuki Garbicz Festival, Szkołą Tenisa mistrza Polski – Roberta Godlewskiego czy potentatem na rynku sztukaterii, firmą Decor System. Odnajduję się w wielu dziedzinach – nie jest mi obce pisanie o „psich pieluchach”, instalacjach fotowoltaicznych, technologiach mocowań, wiosłach sportowych, akcesoriach BDSM czy imprezach techno. Chętnie zapoznam się z Twoją branżą i pomogę Ci rozkręcić Twój biznes w sieci.

Wiecznie młody i wiecznie głodny nowych wyzwań – przede wszystkim tych zawodowych.

Zapraszam do współpracy. Na pełnej!